Blog

Proměňte chaos v uspořádání


Úložný prostor! Když se vysloví toto slovní spojení, mnohé hospodyňky bezděčně uchopí svou hlavu do dlaní a téměř neznatelně vzdechnou se slovy: Kde ho stále brát? Kam mám dávat věci, které potřebuji jednou za rok, nebo několikrát do roka? Skříně jsou nacpané po okraj. Ještě štěstí, že se nemusíme stěhovat!

No, možná by Vám nějaké to stěhování bodlo, protože, jak je známo, při zevrubném úklidu se najde spoustu nepotřebných věcí, které doma mít nemusíte ani náhodou!

Ale je také pravda, že při zevrubném úklidu, kdy vyhazujete spoustu věcí do kontejneru, sedí Murphyho zákony, jak poklička na hrnec. Co nebudeš i nadále potřebovat, nech ležet na místě. Co budeš vzápětí potřebovat, vyhoď! Kdo by tento zákon schválnosti neznal!

Proto se jen těžce zbavujete věcí, které jste léta nepotřebovali. Pak ale vzniká ve Vašem bytě chaos, protože ukládáte věci tam, kde se právě uvolnilo místo. V panelákových bytech to ani jinak snad nejde.

Nechte si poradit

Přesto můžete vnést trochu pořádku do věcí, které chcete a dokonce musíte uchovat. Kam dát ložní prádlo? Kam uschovat vánoční výzdobu pro příští rok? Kde mohou být schované náhradní světelné zdroje? A spoustu jiných věcí! Existují dvě možnosti, jak jednoduše a lehce své, ne tak často potřebné věci uchovat, aniž by překážely:

1. vestavěné skříně s nástavci ke stropu,
2. rozkládací pohovka s úložným prostorem.

Nástavce na skříni můžete se schůdky navštěvovat jednou za rok. To Vám nic neudělá. A v rozkládací pohovce s úložným prostorem si můžete nejen pohovět, ale i uskladnit opět méně potřebné věci, jako je právě ložní prádlo, nebo krabice s jinými poklady.
Ani jedním řešením neublížíte svému domácímu prostoru. Ten zůstane netknutý. Zato Vy získáte úložný prostor, který můžete hravě zaplnit.

Není snad toto řešení jedním z těch méně nákladných, a přitom tak jednoduchých?

Related Posts

You may like these post too

Podlehněte exotice

Zdokonalte svůj interiér i Vy