Blog

Jak vybrat sluchátka?

Máme na výběr několik druhů sluchátek:
·         K počítači – jsou doporučena sluchátka s hlavovým mostem. Při delším poslechu oceníme pohodlí a kvalitu zvuku. Můžeme si vybrat sluchátka herní, kancelářská s mikrofonem a pro domácí poslech.

·         K televizi – koupíme drátová sluchátka s dostatečně dlouhým kabelem. Jsou s dosahem od 3 metrů, která však mají omezenou volbu pohybu kabelem a bezdrátová bez omezené volby pohybu s dosahem až 100 metrů. Využijeme je tehdy, když nechceme být rušeni nebo my nechceme rušit ostatní členy rodiny. Lze je využít i při snížené hlasitosti televizoru.
běh se sluchátky
·         K telefonu, na ven, na cesty– jsou vhodná sluchátka menší a lehčí, která nám nebudou překážet v činnosti. Mezi nejběžnější patří pecky a špunty, které bývají vybavenamikrofonem a tlačítkem pro příjem hovoru z telefonu bez jejich odnímání. Jsou vhodná k cestování MHD a vlakem. Pokud během cesty hodně telefonujeme, budeme potřebovat sluchátka s mikrofonem a tlačítky umožňující telefonovat. Jsou skladná a nezaberou moc místa v zavazadle.

·         Sportovní – nejvhodnějším řešením jsou špunty, které tlumí okolní zvuk a dobře v uších drží. Některá jsou vybavena zvýšenou odolností proti vlhku a potu. Je velmi důležité, pro jaký typ sportu chceme sluchátka použít. V posilovně můžeme využít sluchátka s hlavovým mostem, ale při běhání potřebujeme takové, které nám z hlavy nespanou. Tuto podmínku splňují sluchátka s klipem za uši nebo fixací do uší.
call center
·         Hi-Fisluchátka jsou určena zejména pro nejnáročnější milovníky kvalitní hudby s vysoce přesným zvukovým podáním. Jsou vyrobena z těch nejkvalitnějších materiálů, jako je chrom, hliník, vzácné dřevo nebo jehněčí kůže.
Hi-Fi sluchátka lze použít ke všem výše uvedeným činnostem ve všech provedeních. Ovládání hlasitosti na sluchátkách nebo jejich kabelu je velmi užitečnou vlastností.

Related Posts

You may like these post too

První elektrická baterie vznikla díky omylu

Kávovary