Blog

Jak vybrat sluchátka?

T-shock

Máme na výběr několik druhů sluchátek:
·         K počítači – jsou doporučena sluchátka s hlavovým mostem. Při delším poslechu oceníme pohodlí a kvalitu zvuku. Můžeme si vybrat sluchátka herní, kancelářská s mikrofonem a pro domácí poslech.

·         K televizi – koupíme drátová sluchátka s dostatečně dlouhým kabelem. Jsou s dosahem od 3 metrů, která však mají omezenou volbu pohybu kabelem a bezdrátová bez omezené volby pohybu s dosahem až 100 metrů. Využijeme je tehdy, když nechceme být rušeni nebo my nechceme rušit ostatní členy rodiny. Lze je využít i při snížené hlasitosti televizoru.
běh se sluchátky
·         K telefonu, na ven, na cesty– jsou vhodná sluchátka menší a lehčí, která nám nebudou překážet v činnosti. Mezi nejběžnější patří pecky a špunty, které bývají vybavenamikrofonem a tlačítkem pro příjem hovoru z telefonu bez jejich odnímání. Jsou vhodná k cestování MHD a vlakem. Pokud během cesty hodně telefonujeme, budeme potřebovat sluchátka s mikrofonem a tlačítky umožňující telefonovat. Jsou skladná a nezaberou moc místa v zavazadle.

Related Posts

You may like these post too

První elektrická baterie vznikla díky omylu

Chlaďte efektivně a ve velkém