Blog

Dekorativní plsť – co z ní vyrobit?


Materiál, jakým je plsť je nejen všestranným pomocníkem k výrobě domácích dekorací, ale i originálním doplňkem, který se vám doma za žádnou cenu neztratí. Sehnat ji můžete nejen na internetu, ale i všude v galanterii a opravdu nebudete litovat, protože z ní lze vyrobit nespočet krásných věcí, které se vám budou hodit a vypadat ve vašem domě ohromně.
stojánek kuřátko.jpg

Dekorace na každé roční období

K výrobě dekorací na jakékoliv období budete potřebovat:
–       dekorativní plsť (více barev)
–       nůžky
–       lepidlo
–       kousek vaty
–       nějaké stužky a provázky
–       špejle
šedé srdce.jpg

Na jaře je předností mít doma velikonoční výzdobu, k čemu vám plsť dokonale poslouží. Vyrobit si z něj můžete velikonoční vajíčka, zajíčky nebo kuřátka. Nemusíte je dělat v podobě vycpaných dekorací, postačí, když pomocí lepidla spojíte jednotlivé části a nalepíte je na špejli. Pak je můžete umístit do květináčů a budete mít nádhernou výzdobu.
V létě dejte prostor barvám a letním inspiracím. Vyrobte si ptáky, závěsné dekorace na dveře – srdíčka, motýle nebo květiny, pověste je na okno nebo připněte na záclony.
Na podzim využijte teplé barvy, jakými jsou oranžová a červená. Udělejte si strom plný listí a podzimních motivů.
Zima je obdobím vymýšlení a nádherného období, jakým jsou Vánoce. K dispozici máte tedy velký prostor na výrobu zimních dekorativních předmětů, jakými jsou sněhuláci, vločky, vánoční stromeček, soby, dárky a podobně.
plstěné výrobky.jpg

Výrobky dětem

Děti ocení doma vyrobené věci daleko více, než byste řekli. Holčičkám vyrobte peněženku, panenky nebokabelky, které se jim budou líbit a mají k nim blízko. Klukům naopak nezapomeňte vyrobit nějaké auto nebozvířata, jakými jsou třeba krokodýl, dinosaurus nebo takové, které milují. Nebo jim ušijte pantofle na doma, které je budou hřát, budou lehké a pohodlné.
Z molitanu a plsti můžete vytvořit i hračky pro miminka, třeba kostky, balónek, nebo plyšáka na spaní. Skvělým řešením je i výroba maňásků pro starší děti, které z nich budou nadšené. Taktéž máte možnost udělat z plsti polštář, třeba jen jako dekoraci na dětskou postel.

Related Posts

You may like these post too

Perfektní zábava na celý den

Zábava pro děti, která slibuje bohatou úrodu šťavnatých výhonků