Blog

Bílkovinová dieta pro vaše zdraví i krásu


Není váš životní styl ukázkový? Máte málo pohybu, ale hodně dobrého jídla? Pokud se vaše letité pohodlí projevilo na váze, nebo vás doběhlo některou z nepříjemných mnoha civilizačních nemocí, není se čemu divit! Jestli jste se rozhodli řešit kila navíc, pak vám gratulujeme! Jak ovšem hubnout, přitom netrpět hlady a taky se nebát jojo efektu?

váha

Objevili jsme pro vás unikátní lékařskou metodu z USA, která vám to zajistí!
 

Bílkovinová neboli proteinová dieta, pochází z Harvardské univerzity od profesora Blackbourna, který určil stav organizmu zvaný „ketóza“. Při svých výzkumech vycházel z poznatků, že pokud v potravě omezíme přísun sacharidů a tuků, ale zároveň tělu poskytneme dostatek proteinů, dojde u něj ke snížení hmotnosti, ale ne ke ztrátě svalové hmoty. 

Bílkovinová dieta Prodietix je kvalitní francouzský produkt, vyráběný z těch nejlepších surovin. Program zahrnuje speciální proteinová jídla, zajišťující dostatečný přísun minerálů, vitamínů, které tělo potřebuje. Díky dostatečnému množství vhodné potravy, se během procedury nedostavuje pocit hladu a nutkání vzít si něco dalšího k jídlu.

Z pestré palety pokrmů, která nahrazují běžný jídelníček si vybere opravdu každý. V nabídce je mnoho druhů slaných i sladkých jídel, ať už jsou to polévky, těstoviny, ale i studené a teplé nápoje. Pro ty, kdo chtějí alespoň trochu mlsat, jsou připraveny koláče, ale i další dobroty. Příprava je velice snadná a jednoduchá.
Chcete-li se o bílkovinové dietě Prodietic dozvědět víc, obraťte se na nás. Jsme tu pro vás a rádi poradíme.

ovoce

Prodietic vám zajistí rychlý a stabilní úbytek hmotnosti, bez jo-jo efektu a úbytku svalové hmoty.

Účinek programu:
·         Odbourává tuky a snižuje cholesterol
·         Zvyšuje pocit sytosti
·         Snižuje chutě na sladké
·         Zlepšuje náladu
·         Nezpůsobuje povadlost kůže a ztrátu svalů

Related Posts

You may like these post too

Výběr polymerové hmoty

Šlapu si, ani nevím jak